REKLAMA: kompleksowa realizacja

W CZYM MOŻEMY CI POMÓC?

7

KONCEPCJA

Wszystko zaczyna się od pomysłu. Twoja potrzeba jest dla nas motorem do działania. Informacja, reklama, indywidualność – Ty opisujesz – my wizualizujemy.

WYKONANIE

Tu teoria przemienia się w materię. Wcześniej opracowane projekty przekładamy na gotowe produkty – wydruki, grafikę i napisy na pojazdach, tablice, witryny czy montaż materiałów reklamowych.

PROJEKTOWANIE

Etap przełożenia koncepcji na produkt. Nasza ścisła współpraca – my projektujemy, posługując się profesjonalnym oprogramowaniem graficznym – Ty oceniasz, zmieniasz i akceptujesz. Tak powstaje Twój indywidualny projekt produktu.

SERWIS

Materiały reklamowe również wymagają serwisowania. Od zmiany numeru telefonu po ustandaryzowanie materiałów graficznych czy zastąpienie ich nową treścią. Nie posiadasz plików źródłowych? To nie problem – zgłoś się do nas.
ATU kal_3dzielny_2019

Kto za tym wszystkim stoi?

Nazywam się Antoni Tuzel, a moją przygodę z grafiką reklamową rozpocząłem ponad 20 lat temu w rodzinnym mieście Przemyślu. Tam też przez 10 lat prowadziłem studio reklamowe. Dziś z dumą wracam w rodzinne strony, ciesząc się, że moje reklamy nadal zdobią przemyskie uliczki.

Plany osobiste przywiodły mnie do Wrocławia, gdzie przez 7 lat pracowałem jako plastyk w jednej z wrocławskich drukarni. Jednak pasja i chęć do kreowania własnych pomysłów na nieszablonowe podejście do wizerunku firm, skłoniły mnie do ponownego wkroczenia na ścieżkę przedsiębiorców, tym razem w podwrocławskiej Długołęce.

Moje wieloletnie doświadczenie w branży reklamowej oraz dbanie o precyzję wykonania, gwarantuje wykonanie zlecenia w optymalnym dla klienta wariancie, głównie poprzez zastosowanie sprawdzonych materiałów i współpracę z zaufanymi kontrahentami.

Pracujemy na wiodących rozwiązaniach dostawców oprogramowania: