Odcinek 1 z cyklu: “Dobra reklama wcale nie musi być droga” – wizytówki.

Category : Oferta

Dzisiejszym wpisem rozpoczynam cykl pt.: “Dobra reklama wcale nie musi być droga” i ofertą na projekt i wydruk pierwszego narzędzia handlowców – jakim jest wizytówka.

Oferta: wizytówki w standardowym rozmiarze 90x50mm, karton dwustronnie powlekany 350g, druk offsetowy dwustronny 4/4 CMYK + laminowanie matowe.

Dostępne nakłady:

  •    250 szt. =   69,00 zł.
  •    500 szt. =   79,00 zł.
  • 1.000 szt. = 139,00 zł.
  • 2.000 szt. = 249,00 zł.

Ceny brutto zawierają 23% VAT, bezpłatna dostawa do Paczkomatów lub kurierem, termin realizacji 4-5 dni roboczych od akceptacji projektu (który jest wliczony w cenę) i odnotowania przedpłaty. Faktura w formie elektronicznej .pdf

Zamówienia poprzez nasz sklep internetowy:  wizytówki

W ofercie również dodatkowe opcje i inne warianty materiałów na których można wydrukować wizytówki.

  1. Uszlachetnianie: laminowanie błyszczące, laminowanie laminatem soft touch, laminat matowy + jednostronny selektywny lakier wypukły (3D) , laminowanie laminatem soft touch + jednostronny selektywny lakier wypukły (3D).
  2. Tłoczenie: nadaje wizytówce wyjątkowy charakter, dzięki efektowi wyraźnie widocznej wypukłości/wklęsłości. Tłoczenie pozwala zaakcentować elementy wcześniej wydrukowane, jak i elementy niezadrukowane. W tym drugim przypadku, szczególnie ciekawy efekt można uzyskać tłocząc na białym lub jednolitym kolorowym tle. Tłoczenie realizowane jest przy użyciu dwuczęściowych matryc i jest możliwe dla wizytówek wykonanych na kartonie dwustronnie powlekanym 350 g/m2, uszlachetnionych laminatem (mat, błysk, soft-touch). Istnieje również możliwość tłoczenia wizytówek z lakierem selektywnym 3D.
  3. Druk specjalny: Druk wypukły – uzyskiwany jest przez lakierowanie selektywne specjalnym puchnącym lakierem przeźroczystym, który po zalakierowaniu miejscowo zwiększa swoją objętość. Technika ta daje możliwości podkreślenia niektórych elementów druku, poprzez nadanie im widocznej oraz wyczuwalnej w dotyku struktury 3D. W przypadku uszlachetniania elementów wydruku lakierem wypukłym nie zaleca się lakierowania dużych i małych elementów na jednym użytku jednocześnie. W przypadku uszlachetniania lakierem wypukłym wizytówek, które są zbierane i drukowane arkuszami (różne rodzaje projektów na jednym wydruku), grubość lakieru wypukłego jest dostosowywana do najmniejszych elementów z projektów. Dlatego też, uszlachetnianie lakierem wypukłym na większych elementach (ponad 5mm), ma efekt zbliżony do lakieru selektywnego UV. W związku z powyższym, celem uzyskania wyrazistszej wyczuwalności „pod palcem” polecamy uszlachetnianie lakierem wypukłym obrysów większych elementów. Lakierowanie całej powierzchni może być mniej wyczuwalne „pod palcem”, jednak daje wyraźnie widoczny efekt. Wizytówki dwustronne są lakierowane selektywnie tylko na awersie. Dodatkowy kolor – Liqiud Gold/Silver – uszlachetnianie w technologii Liquid Gold/Silver pozwala selektywnie pokryć użytek grubą wyczuwalną pod palcem warstwą 3D o metalicznym połysku. Efekt Liquid Metal bez porównania bardziej przyciąga uwagę od znanego na rynku Hot-Stampingu. Dodatkowy kolor cyfrowy ZŁOTY lub SREBRNY – kolor złoty i srebrny to najnowsze osiągniecie wydruku cyfrowego. Dodatkowy kolor, w połączeniu z łatwością projektowania oraz dobrą ceną stanowi wartość dodaną dla każdego projektu. Już teraz można cieszyć się z wysokiej jakości efektów złoto/srebro w krótkich seriach, na spersonalizowanych wydrukach.
  4. Materiały do druku: Wizytówki na kartonach barwionych w masie – z nadrukiem złotym lub srebrnym lub białym 3D dostępne cztery rodzaje kartonów: burgund, mocca (brązowy), niebieski o wyjątkowo aksamitnej strukturze oraz czarny matowy, wszystkie w gramaturze 330g/m2. W przypadku koloru złotego i srebrnego wizytówki dostępne  jedno- i dwustronne. W przypadku koloru białego 3D wizytówki tylko jednostronne (w przypadku druku dwustronnego mogłoby dojść do odpryskiwania nadruku). Wizytówki Multi Layer – drukowane na papierach trzywarstwowych: kolor – biały – kolor o gramaturze 1000g/m2. Druk jednostronny tylko białym kolorem w specjalnym trybie na drukarce UV – litery są  wypukłe  (3D) ; wypukłość jest wyraźnie wyczuwana przy dotyku. Doskonała sztywność, wysoka trwałość i najwyższa jakość. Wizytówki składane – wizytówka składana jest bigowana przez środek tak, aby można było ją złożyć do formatu 50 mm x 90 mm. Wizytówka wysyłana jest w postaci rozłożonej.
  5. Dodatkowa opcja: dziurkowanie, otwór 5 mm

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.


@