Odcinek 2 z cyklu: „Dobra reklama wcale nie musi być droga” – karty biznesowe, kalendarzyki listkowe.

Category : Oferta

Bardzo popularny element autopromocji, wykorzystywany zamiennie z wizytówką – raczej na szerszą skalę i zwiększonym nakładem. Dołączany do tradycyjnego listu ofertowego, korespondencji handlowej czy materiałów konferencyjnych.

karty biznesowe

Oferta: karty biznesowe w rozmiarze 85×54 mm. Format posiada zaokrąglone rogi o promieniu około 4mm. Druk offsetowy, dwustronny (4/4) CMYK. Papier obustronnie powlekany o powierzchni matowej 350g/m². Laminowane obustronnie laminatem błyszczącym lub matowym.

Dostępne nakłady:

  •      250 szt. =   75,00 zł.
  •      500 szt. =   85,00 zł.
  •   1.000 szt. = 115,00 zł.
  •   3.000 szt. = 250,00 zł.
  •   5.000 szt. = 450,00 zł.
  • 10.000 szt. = 830,00 zł.

Ceny brutto zawierają 23% VAT, dostawa kurierem DPD w cenie, termin realizacji 4-5 dni roboczych od akceptacji projektu (który jest GRATIS!) i odnotowania przedpłaty. Faktura w formie elektronicznej .pdf

Zamówienia poprzez: formularz kontaktowy

W ofercie również dodatkowe opcje i inne warianty materiałów na których można wydrukować karty biznesowe.

  1. Papier jednostronnie powlekany o powierzchni matowej 300g/m² o podwyższonej sztywności,
    Laminowanie jednostronnie laminatem błyszczącym umożliwiające pisanie lub stawianie stempelków.
  2. Karty plastikowe drukowane są na tworzywie sztucznym PET o grubości 0.12mm i 0.35mm w gramaturze 135g/m² i 450g/m². Charakteryzują się wyjątkową trwałością i sztywnością. Materiał ten łączy w sobie cechy fizyczne folii poliestrowej (wytrzymałość i trwałość) z jakością i wyglądem papierów luksusowych. Możliwość pisania długopisem, markerem po powierzchni.

Doskonałe jako karty rabatowe, karty stałego Klienta, wizytówki firmowe, kalendarzyki, przywieszki, metki, wejściówki, mapki dojazdowe itp.

Opcja z dziurką
Jeden otwór o średnicy 5 mm dzięki możliwości wiercenia otworów, nasze karty doskonale nadają się na wszelkiego rodzaju metki, zawieszki itp.

Dodatkowy kolor cyfrowy ZŁOTY lub SREBRNY
Kolor złoty i srebrny to najnowsze osiągniecie wydruku cyfrowego. Dodatkowy kolor, w połączeniu z łatwością projektowania oraz dobrą ceną stanowi wartość dodaną dla każdego projektu. Już teraz można cieszyć się z wysokiej jakości efektów złoto/srebro w krótkich seriach, na spersonalizowanych wydrukach.

Laminat Soft Touch
Matowa, miła w dotyku folia soft touch służąca do uszlachetniania druku, wyróżnia się przede wszystkim fakturą. Miękka i matowa, przypominająca aksamit, pozwala się wyróżnić wśród konkurencji. Doskonale podbija kolorystykę druku. Może być też łączona z wybiórczym lakierem UV: zestawienie matowego laminatu o przyjemnej teksturze ze śliskim, błyszczącym lakierem daje świetny efekt.

Uwagi:
Nie gwarantujemy powtarzalności kolorów w kolejnych nakładach druków offsetowych.
Odchyłka od prostoliniowości krawędzi karty może dochodzić do 0,3 mm.
Na kartach jednostronnie lakierowanych mogą pojawić się nieznaczne odpryski farby na krawędzi karty po stronie nielaminowanej w przypadku stosowania na spad bardzo ciemnych kolorów (np. czarny).
W przypadku laminowania użytków o ciemnej apli lub tincie, może wystąpić efekt srebrzenia.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.


@